راهنمای ارسال مقالات پانزدهمین کنگره ی رادیولوژی دهان،فک و صورت ایران

پانزدهمین کنگره ی رادیولوژی دهان،فک و صورت ایران در تاریخ ۱۱ تا ۱۴ مهر ماه 1402 در مجموعه ایران مال تهران برگزار میگردد .
از همه اساتید ،متخصصین و همکاران محترم درخواست میشود مقالات خود را بر اساس دستور العمل اعلام شده در سایت کنگره و در صفحه ارسال مقالات کنگره پانزدهم تا تاریخ ۱۴۰۲/04/31 ارسال نمایند.
امیدوارم با حضور ارزشمند شما بزرگواران کنگره ای پربار در بیان مفاهیم رادیولوژی دهان،فک و صورت و گسترش مرزهای رشته رقم بخورد.

ریاست پانزدهمین کنگره سالیانه انجمن رادیولوژی دهان, فک و صورت ایران

دکتر مجید وفائی

اساتید و همکاران گرامی قبل از ارسال خلاصه مقاله به نکات زیر توجه فرمایید:

  • ارسال مقاله تنها از طریق صفحه ارسال مقالات تا تاریخ ۱۴۰۲/04/31 امکان پذیر میباشد.
  • در صورت اینکه مقاله شما دارای ماهیت پژوهشی می باشد فایلهای چکیده فارسی و چکیده انگلیسی را دانلود نموده و پس از تکمیل و ذخیره در بخش ارسال چکیده فارسی‌ و چکیده انگلیسی مقالات ارسال فرمایید. و یا اگر موضوع مقاله شما آموزشی یا غیر پژوهشی می باشد فایلهای فارسی و انگلیسی را دانلود و پس از تکمیل ارسال فرمایید.
  • خلاصه مقاله به فارسي و انگلیسی در فرمت word و حداقل در 200 کلمه و حداکثر در 250 کلمه تایپ شود.
  • مشخصات کامل نویسنده شامل نام، نام خانوادگی ، کد ملی, رشته تخصصی, عضویت در هیئت علمی, تلفن همراه و ایمیل ضروری است.لازم به ذکر است مقالاتی که نکات مذکور را رعایت نکرده باشند و یا مشخصات کامل نویسنده ذکر نشده باشد مورد داوری قرار نمی گیرد.
  • خلاصه مقاله ارسالی در صورت, پذیرش بدون هیچگونه تغییری در کتاب چکیده مقالات کنگره چاپ می گردد و صحت علمی وادبی مقاله برعهده نویسنده یا نویسندگان می باشد و چاپ خلاصه مقالات پذیرفته شده در کتاب کنگره ، منوط به ارسال مشخصات کامل نویسنده مسئول می باشد.
  • خلاصه مقاله های بخش پوستر بایستی پس از تایید اولیه و در مهلت تعیین شده با فرمتی که اعلام می شود ارسال گردد.
  • مهلت ارسال چکیده مقاله حداکثر تا سی و یک تیرماه 1402 می باشد و پس از آن سامانه پذیرش مقالات فعال نخواهد بود. بدیهی است در صورت تمدید مهلت ارسال ، مراتب از طریق ستاد برگزاری کنگره به اطلاع همکاران گرامی خواهد رسید.