جلسه هیئت مدیره انجمن رادیولوژی دهان، فک و صورت ایران روز پنجشنبه مورخ ۹۹/۱۰/۲۵ …

0 دیدگاه

▫️▫️▫️▫️ *به نام یزدان پاک*▫️▫️▫️▫️

*با درود و احترام*

جلسه هیئت مدیره انجمن رادیولوژی دهان، فک و صورت ایران روز پنجشنبه مورخ ۹۹/۱۰/۲۵ بصورت مجازی و با حضور کلیه اعضا برگزار گردید؛

۱- حکم جدید دیوان عدالت اداری درخصوص لزوم اجرای بخشنامه آخر معاونت درمان (مورخ آذر ماه ۹۸) توسط آقای دکتر افضلی به اطلاع همکاران رسید و مقرر شد با کمک کمیته حقوقی انجمن و مشورت با وکلای مورد نظر و وکیل محترم پرونده ، ابعاد حکم و راه های پیش رو درمورد نحوه اجرای آن و نحوه اقدام قانونی در مورد کلینیک های دندانپزشکی بدون مسئول فنی متخصص رادیولوژی فک و صورت بررسی و اقدامات لازم به عمل آید.

همچنین مصوب شد که حکم مذکور با هماهنگی آقای دکتر پورصفر و با هدف اصلاح مصوبه مربوطه در کمیسیون تبصره ماده ۴ به اطلاع مقامات دفتر حفاظت در برابر اشعه سازمان انرژی اتمی رسانده شود.

۲- مصوب گردید اعضا کارگروه های زیرمجموعه کمیته های برنامه راهبردی هرچه سریعتر مشخص و این کارگروه ها شروع به فعالیت نمایند.

مسئولین کمیته های چهارگانه برنامه راهبردی بدین ترتیب اعلام می گردند؛

کمیته علمی-آموزشی: آقای دکتر وفایی

کمیته صنفی: آقای دکتر پورصفر

کمیته حقوقی- اخلاقی: آقای دکتر نیر

کمیته روابط عمومی: آقای دکتر جعفری

۳- درخصوص پیگیری مسائل و حواشی مربوط به یکی از شرکت های تجهیزاتی در خصوص اعلام خرید کالای غیر قانونی از سوی بعضی همکاران و ایجاد مشکلاتی برای برخی همکاران عزیز ، گزارشی توسط آقای دکتر نیر مطرح و اعلام شد طبق تلاش های صورت گرفته و مذاکرات با مسئولین ذیربط در اداره تجهیزات پزشکی و مخالفت صریح و قاطع با ورود به حریم طبابت و برخورد با مصرف کننده به جای متخلفین اصلی ، اقدامات اصلاحی در این زمینه در دست انجام است و به امید خدا انجمن با توان کامل از حریم طبابت همکاران دفاع خواهد کرد . ضمنا مقرر گردید نامه مربوط به اداره کل تجهیزات در روز شنبه ارسال و در اولین فرصت جلسه حضوری در این خصوص با مدیرکل محترم تجهیزات پزشکی برگزار گردد .

۴- توضیحاتی توسط آقای دکتر جعفری درمورد طراحی سایت جدید انجمن با قابلیت های اجرایی کامل و متنوع به اطلاع اعضا رسانده و نظرات تکمیلی سایر همکاران را بدنبال داشت. بزودی قرارداد طراحی این سایت آماده و به اجرا خواهد رسید.

۵- تقویم اجرایی کنگره سیزدهم و اعضا کمیته های اجرایی آن اعلام نهایی گردید. آقای دکتر وفایی گروه های هدف و رشته های تخصصی با قابلیت شرکت در کنگره را اعلام نمودند.

همچنین درمورد امکان ثبت نام کنگره از طریق سایت دندانه (علاوه بر خود سایت انجمن) نظراتی مطرح و تصمیمات لازمه اتخاذ گردید.

۶- با توجه به لزوم طی شدن روال قانونی انتقال هیئت مدیره انجمن در اداره ثبت شرکت ها و سپس مجوز افتتاح حساب جدید و با توجه با اینکه مخارج جاری انجمن از جمله قراردادهای مربوط به اجرا و پشتیبانی مجازی کنگره از حساب شخصی اعضا هیئت مدیره پرداخت شده، مقرر گردید خزانه دار محترم (آقای دکتر پورصفر) در تماس با اعضا محترم هیئت مدیره سابق، دریافت مبلغ مورد نیاز به عنوان تنخواه از حساب انجمن را با ایشان مطرح نمایند.

۷- درمورد پوشش خدمت cbct توسط بیمه نیروهای مسلح توضیحاتی توسط آقای دکتر وفایی و سایر همکاران مطرح و وظیفه بررسی بیشتر زوایای آن به کمیته های حقوقی و صنفی واگذار گردید. برگزاری نشست مشترک با مسئولین بیمه نیروهای مسلح از جمله پیشنهادات مطروحه بود.

▪️ضمنا موضوع جلسه با آقای دکتر جانبابایی جهت طرح مشکلات رشته و آقای دکتر سالاری (مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی) جهت پیگیری مسائل مربوطه همچنان در دستورکار هیئت مدیره انجمن قرار دارد.

۸- بحث نامه امضا شده توسط دستیاران محترم جهت اعلام نگرانی از آینده رشته خطاب به آقای دکتر هوشمند مطرح و مقرر شد با هماهنگی آقای دکتر آخشته، در جلسه ای با ایشان ضمن ارائه نامه مذکور ، درخصوص وضعیت رشته مذاکراتی صورت پذیرد.

*با سپاس*

*هیئت مدیره انجمن رادیولوژی دهان و فک و صورت ایران*

واکنش خود را انتخاب کنید!
دیدگاهی بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.