پیام رییس انجمن علمی رايولوژی دهان وفك و صورت ايران

  بنام خدا

  004یازدهمین کنگره رادیولوژی دهان ، فک و صورت با تلاش بی وقفه ی کمیته های علمی و اجرایی در آستانه ی برگزاریست. خداوند را شکرگزاریم که با پشت سر گذاشتن مشکلات پیش رو ، عزیزان همکار تا به امروز توانسته اند  در راه برگزاری شایسته ی این کنگره قدمهای بزرگی بردارند.

  تم کنگره حاضر که ارتباط بین رشته ای را هدف خود قرار داده  و توسط ریاست محترم کنگره سرکار خانم دکتر مهرعلی زاده  انتخاب گردیده ، به یکی از مهمترین جنبه های علوم پزشکی بخصوص علوم پاراکینیک خواهد پرداخت . امروزه علوم پزشکی بالاخص دندانپزشکی نیازمند ارتباطات هر چه بیشتر بین رشته ای می باشد که توسط آن بتوان موجبات ارتقای سطح بهداشت و درمان را که رسالت اصلی همه ما در این حیطه میباشد ، به بهترین نحو فراهم نمود.

  یازدهمین کنگره ی به لحاظ ساختاری دارای مشکلات عدیده و متفاوتی با کنگره های قبلی بود که امیدوارم با درایت هییت های علمی و اجرایی کنگره و همچنین همکاری و حضور حداکثری عزیزان همکار ، این معضلات که به نوعی مبتلا به تمام سطوح جامعه بخصوص در ابعاد اقتصادی برای متخصصین و واحدهای تجاری فعال در این زمینه بوده است ، مرتفع گردد و برگزاری شایسته و بایسته ی کنگره را  همچون سالهای گذشته ، شاهد باشیم.

   در بخش علمی کنگره اساتید بنام داخلی و خارجی با سخنرانی در مباحث متنوع سعی در ارتقا ء سطح علمی و تبادل اطلاعات و تجربیات همکاران عزیز خواهند داشت که مطمئنا با حضور هر چه بیشتر دندانپزشکان و همکاران رادیولوژیست بر غنای آن افزوده خواهد شد.

  نمایشگاه کنگره نیز همچون سالهای گذشته از به روز ترین تکنولوژی های علوم تصویربرداری در دندانپزشکی،  حاضران در کنگره را مطلع خواهند نمود و انشالله گام موثری در ارائه بهترین خدمات به بیماران کشور برخواهند داشت.

                                                                                            با تشکر و ارادت

                                                                                    دکتر مهــــرداد پنــــج نوش

                                                                    رییس هییت مدیره انجمن رادیولوژی دهان ، فک و صورت ایران

  عضویت درانجمن

  دریافت فرم عضویت انجمن متخصصین رادیولوژی دهان فک و صورت ایران 

  لطفاً پس از تکمیل ، فرم را به آدرس iaomfr@gmail.com ارسال فرمایید.

  آدرس انجمن

  آدرس دبیر خانه انجمن: گیشا (کوی نصر) پیروزی غربی پلاک 90 طبقه همکف کد پستی 14477 انجمن رادیولوژی دهان ، فک و صورت ایران

   تلفکس: 88247869

  ایمیل:  iaomfr@gmail.com

  Untitled 1

  انجمن علمی رادیولوژی دهان ،فک و صورت ایران © 1397 | کلیه حقوق محفوظ است