به نام خداوند جان و خرد

  tboxحضور همکاران ارجمند را به دوازدهمین کنگره انجمن رادیولوژی دهان ، فک و صورت ایران خیرمقدم عرض می نمایم و روزهای شاد و پربار را برای شما سروران گرامی و شرکت کنندگان عزیز آرزو دارم.

  درست سی وسه سال قبل بود ( 1365 ) که اولین متخصص این رشته از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل گردید و در طول این  سالها  رشته رادیولوژی دهان ، فک و صورت به سرعت سیر تحول و پیشرفت را پیموده است. امروزه تعداد فارغ التحصیلان آن بالغ بر 400 نفر است که می توانند در تعیین سرنوشت رشته خود تاثیرگذار باشند.کنگره حاضر حاصل تلاش چندین ماهه ی هیئت مدیره ، کمیته علمی و کمیته اجرایی بوده است. در برگزاری این همایش کمیته اجرایی از ماه ها قبل جهت تعیین محل کنگره و عقد قرارداد با سالن های سخنرانی و سالن نمایشگاه و همچنین برای اخذ مجوزات لازم از اداره تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت و درمان ، اتاق اصناف ، اداره اماکن و پلیس پیشگیری طی چندین بار مراجعه به هر یک از این موسسات کار خود را شروع کرده است.

  در کنگره دوازدهم  ضمن اجرای برنامه های علمی در پانل های مختلف ، نمایشگاه تجهیزات و لوازم رادیولوژی آخرین دستاوردها و تکنولوژی های نوین در سیستم تصویربرداری را در معرض دید همکاران عزیز قرار می دهد.

  امیدوارم حضور شما فرهیختگان در این همایش که سبب تبادلات علمی و دیدار دوستان دیرین میگردد با خاطرات خوشی نیز همراه باشد. در پایان آرزومندم با برگزاری این کنگره هر سال شاهد پیشرفت های بیشتری در رشته ی رادیولوژی فک و صورت باشیم.

  دکتر احمد رضا طلایی پور 
  دبیر اجرایی دوازدهمین کنگره رادیولوژی دهان ، فک و صورت ایران

  آدرس انجمن

  آدرس دبیر خانه انجمن: گیشا (کوی نصر) پیروزی غربی پلاک 90 طبقه همکف کد پستی 14477 انجمن رادیولوژی دهان ، فک و صورت ایران

   تلفکس: 88247869

  ایمیل:  iaomfr@gmail.com

  عضویت درانجمن

  دریافت فرم عضویت انجمن متخصصین رادیولوژی دهان فک و صورت ایران 

  لطفاً پس از تکمیل ، فرم را به آدرس iaomfr@gmail.com ارسال فرمایید.

  Untitled 1

  انجمن علمی رادیولوژی دهان ،فک و صورت ایران © 1397 | کلیه حقوق محفوظ است