فارسی / English 

اطلاعیه-7

بنام خدا
در پاسخ به سوالا ت مطرح شده توسط همکاران گرامی توضیح موارد زیر لازم و ضروری است:
1- انجمن مجری قانون انتخابات انجمنهای تخصصی پزشکی وزارت بهداشت میباشد وطبق گزارش منابع رسمی وزارت بهداشت هنوز بستر رای گیری اینترنتی فراهم نشده است و سابقه این امر در هیچ موردی وجود ندارد.
2- تمام مراحل انتخابات زیر نظر کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی بوده و نماینده کمیسیون از ابتدا تا کنون این مراحل را رصد نموده ودر روز انتخابات همراه با یکی از اعضای کمیسیون جهت نظارت بر اجرای دقیق قانون حاضر خواهند شد.
3- در خصوص حق عضویت تمامی وجوه دریافتی به حساب انجمن ریخته شده و مدارک قانونی آن با تایید بازرس محترم موجود میباشد.
4- در زمان برگزاری کنگره بدلیل نیاز به فراغت جهت برگزاری صحیح و قانونی مراحل آن با تصمیم هیئت مدیره و هماهنگی قانونی آن با نماینده کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی به زمان کنگره سالانه دندانپزشکی موکول گردید و از نظر قانونی فاقد هر گونه خدشه ای در این خصوص میباشد. لازم به ذکر است که این زمان آخرین فرصت قانونی برگزاری انتخابات بوده و امکان جابجایی آن وجود ندارد.
5- انجمن شبکه های مجازی موجود فعلی مانند تلگرام را مکان رسمی جهت اعلان قانونی مصوبات و بیانیه ها نمیداند و پاسخگوی سوالاتی میباشد که صرفا از طریق مجاری رسمی وقانونی به دبیر خانه انجمن رسیده است .
6- آگهی انتخابات انجمن در روزنامه رسمی (همشهری ) یک ماه قبل از زمان انتخابات (95/1/30) انتشار یافته و از طریق پانل پیام کوتاه وزارت بهداشت اطلاع رسانی گردیده است .تمامی بیانیه های بعدی انجمن در سایت رسمی قرار داده شده است واز این نظر کاملا مطابق قانون عمل شده است .استفاده از شبکه تلگرام صرفا جهت مزید اطلاع رسانی بوده و جایگزین اعلان رسمی در سایت انجمن نبوده است.
7- انجمن هیچگونه نقشی در تعیین شرایط و اصول و مدارک لازم جهت کاندیداتوری نداشته و مرجع رسمی این امر تنها آیین نامه انتخابات موجود در سایت وزارت بهداشت میباشد که لینک آن از ابتدا در سایت انجمن قرار داده شده است.
8- مکررا در سایت انجمن مدارک لازم جهت ثبت قانونی در خواست کاندیداتوری و لزوم تکمیل مدارک افراد نامزد ذکر شده است و تمامی تسهیلات ممکن جهت ارسال مدارک در نظر گرفته شده است.
9- انجمن علی رغم بردباریهای فراوانی که تاکنون در پیش گرفته است حق خود را جهت پیگیری قانونی الفاظ نامناسب و افتراهایی که بعضا در فضای مجازی مطرح گردیده است محفوظ میدارد و از همکاران گرامی خواهشمند است که رعایت اصول اخلاقی و حرفه ای را در این خصوص در نظر داشته باشند.
در خاتمه خواهشمند است که تمام تلاش خود را جهت برگزاری باشکوه و پر تعداد انتخابات پیش رو بکار گرفته و در تمامی مراحل آن ضمن تآسی به قانون و در نظر گرفتن اصول اخلاقی حضور فعال داشته باشید و اطمینان داشته باشید که انجمن همواره پاسخگوی سوالات و شبهات موجود در محدوده اختیارات خود خواهد بود.

با آرزوی سلامتی و توفیق شما همکاران گرامی
هیئت مدیره انجمن رادیولوژی دهان و فک و صورت
1395/02/20

 

ارتباط با انجمن

location pin150w آدرس دبیر خانه انجمن: گیشا (کوی نصر) پیروزی غربی پلاک 90 طبقه همکف کد پستی 14477 انجمن رادیولوژی دهان ، فک و صورت ایران

تلفکس: 88247869

ایمیل: iaomfr@gmail.com

عضویت درانجمن

دریافت فرم عضویت انجمن متخصصین رادیولوژی دهان فک و صورت ایران 

لطفاً پس از تکمیل ، فرم را به آدرس iaomfr7@gmail.com ارسال فرمایید.