به اطلاع اعضا محترم انجمن رادیولوژی دهان فک و صورت ایران می رساند انتخابات الکترونیک هیئت مدیره و بازرس انجمن مورخ 24 مهر 99 در سایت http://election.ima-net.ir/ برگزار می گردد
  اعضاء محترم با شناخت قبلی و مرور رزومه و برنامه ی کانديداها، و از ساعت 15 دقیقه بامداد روز پنجشنبه 24 مهرماه 1399 تا ساعت 23:45 همان روز میتوانند در رای گیری الکترونیک شرکت کنند هر یک از اعضا می تواند با انتخاب گزينه شرکت در انتخابات، و با انتخاب حداکثر ۵ نامزد جهت هییت مدیره و همچنین یک نامزد جهت بازرس کاندیدا های مورد نظر را تعیین کند و با وارد کردن کد تأييد، نسبت به ارسال آراء خود اقدام نمايند.

  با تشکر 
  کمیته انتخابات انجمن رادیولوژی فک و صورت ایران

    
       

       
    

  با سلام
  به اطلاع اعضا محترم انجمن علمی رادیولوژی دهان فک و صورت ایران می رساند پس از انصراف برخی از کاندیداهای انتخابات مورخ 24 مهر 1399 اسامی نهایی نامزدهای هیئت مدیره به شرح زیر می باشد:

    کاندیداهای هیئت مدیره   کاندیداهای بازرس  

  با تشکر 
  کمیته انتخابات انجمن رادیولوژی فک و صورت ایران

    
       

       
    

  به اطلاع نامزدهای محترم انتخابات می‌رساند مهلت فعالیت تبلیغاتی از فردا ۱۴ مهرماه لغایت ساعت ۱۲ ظهر روز ۲۲ مهر تعیین شده است و پس از آن هر‌گونه فعالیت تبلیغاتی ممنوع می‌باشد. لذا از کلیه همکاران، نامزدهاو هواداران تقاضا می‌شود پس از پایان مهلت زمان تبلیغات، از انجام هر‌گونه فعالیت تبلیغی پرهیز نمایند.
  همچنین به اطلاع می رساند فضای سایت انجمن و کانال تلگرامی انجمن آماده ارایه برنامه های پیشنهادی کاندیداهای محترم می باشد، لازم به یاد آوری است که منظور از فعالیت تبلیغاتی معرفی کاندیدا ، عملکرد و فعالیت های گذشته و ارائه برنامه های آتی می‌باشد. انجام هرگونه اهانت و صحبت بر علیه کاندیدا ی دیگر به منزله ی تخلف انتخاباتی است .
  در صورت تمایل با انجمن تماس حاصل بفرمایید
  02188247869
  کمیته انتخابات هیئت مدیره و بازرس انجمن

  با تشکر 
  کمیته انتخابات انجمن رادیولوژی فک و صورت ایران

    
       

       
    

  به اطلاع اعضا محترم انجمن رادیولوژی دهان فک و صورت ایران می رساند با در نظر گرفتن اینکه تا کنون جواب استعلام اسامی کاندیداها و تایید آن ها توسط کمسیون انجمن ها واصل نشده است وبا توجه به پیگیری های انجام شده از دفتر آن مرکز و محدودیت زمانی فعلا اسامی همه کاندیداها تایید شده تلقی می شود و جهت اطلاع اعلام می گردد.

    کاندیداهای هیئت مدیره   کاندیداهای بازرس  

  با تشکر 
  کمیته انتخابات انجمن رادیولوژی فک و صورت ایران

    
       

       
    

   با سلام جهت اطلاع همکاران گرامی به استحضار میرساند: پیرو نامه ریاست محترم کمیسیون انجمن ها جناب اقای دکتر حسینی مبنی بر رسیدگی به اعتراضات برخی از کاندیداها، جلسه ی کمیته انتخابات با حضور نماینده محترم کمسیون روز دوشنبه ۳ /۶ / ۹۹ برگزار گردید و پس از بحث و تبادل نظر به منظور حل و فصل مسائل موجود، مقرر گردید در مورخ ۱۳ شهریورماه جلسه ای با حضور تمامی کاندیداها و نماینده محترم کمسیون به منظور اتخاذ تصمیم نهایی برگزار شود و گزارش نهایی جهت اقدام مقتضی به جناب اقای دکتر حسینی ارائه گردد. 

  بدین منظور طی دو روز گذشته دعوتنامه هایی از طرف انجمن برای کلیه نامزد ها ارسال گردیده است.

  با تشکر 
  کمیته انتخابات انجمن رادیولوژی فک و صورت ایران

    
       

       
    

  آگهی دعوت مجمع عمومی عادی (نوبت اول) مؤسسه‌ انجمن علمی رادیولوژی دهان فک و صورت ايران

  بدین وسیله از کلیه‌ی اعضای پیوسته‌ی انجمن علمی رادیولوژی دهان فک و صورت ایران برای حضور در مجمع عمومی عادی (نوبت اول) که در روز پنج شنبه مورخ ١٣٩٩/۰۶/٢٧از ساعت پانزده دقیقه بامداد تا ٢٣:۴۵ به صورت الکترونیک به آدرس iman.behdasht.gov.ir تشکیل می‌شود دعوت بعمل می آید.

  دستور جلسه: 

  انتخابات هیأت مدیره و بازرس انجمن به صورت الکترونیک در سامانه‌ کمیسیون انجمن‌های علمی گروه پزشکی به آدرس http://iman.behdasht.gov.ir

  هیأت مدیره‌ی انجمن علمی رادیولوژی دهان فک و صورت ایران

    
       

       
    

  اعضاء محترم انجمن رادیولوژی دهان فک و صورت ايران: با سلام و احترام باستحضار می رساند پیرو جلسه کمیته انتخابات مورخ ١٣٩٩/۰۴/٢۶ ،با توجه به برگزاری همزمان انتخابات الکترونیک هیئت مدیره و بازرس انجمن در تاریخ ١٣٩٩/۰۶/٢٧ و به حد نصاب نرسیدن تعداد کاندیداهای بازرس ، امکان انجام انتخابات ميسر نميباشد،لذااز همکاران عزیز تقاضا می شود تا با مشارکت فعال در این زمینه ، با ارسال مدارک لازم حداكثر تا تاریخ ١٣٩٩/۰۴/٢٩ آمادگی خود را جهت كانديداتوري بازرس اعلام و انجام انتخابات را میسر نمايند.با تشكر

  ( کمیته انتخابات هیئت مدیره و بازرس انجمن رادیولوژی دهان فک و صورت ایران)

    
       

       
    

  پیرو جلسه ١٣٩٩/۰۴/٢۶ کمیته انتخابات و بررسی فرم های ارسال شده توسط کاندیداهای محترم متقاضی عضویت در هیئت مدیره و بازرس ، فرصتی مجدد تا تاریخ ١٣٩٩/۰۴/٢٩جهت ارسال مدارک تکمیلی در نظر گرفته شد .

  شاخص های تعیین شده توسط معاونت آموزشی وزارت بهداشت جهت اطلاع و تکمیل مدارک حضورتان ارسال می گردد.

  (كميته انتخابات هیئت مدیره و بازرس انجمن رادیولوژی دهان فک و صورت ايران )

    
       

       
    

  فراخوان ثبت نام کاندیداهای هیأت مدیره و بازرس انجمن علمی رادیولوژی دهان فک و صورت ایران

  به اطلاع تمامی اعضای پیوسته انجمن رادیولوژی دهان فک و صورت  ایران می رساند با توجه به برگزاری انتخابات الکترونیک انجمن در تاریخ ١٣٩٩/۰۶/٢٧ از اعضای پیوسته متقاضی کاندیداتوری هیأت مدیره و یا بازرس انجمن دعوت بعمل می آید تا مدارک و اطلاعات لازم (رزومه، برنامه پیشنهادی، تصویر کارت ملی، صفحه اول شناسنامه، آخرین مدرک تحصیلی و یک قطعه عکس جدید) را حداکثر تا تاریخ ١٣٩٩/۰۴/١٧ از طریق پست الکترونیک دبیرخانه انجمن این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ارسال نمایند.

  کمیته انتخابات انجمن علمی رادیولوژی دهان فک و صورت ایران

  دریافت فرم های ثبت نام کاندیداهای هیأت مدیره و بازرس 

    
       

       
    

  به اطلاع اعضا محترم انجمن رادیولوژی دهان فک و صورت ایران می رساند جهت شرکت در انتخابات هیئت مدیره پیش رو برای تمدید و یا عضویت جدید سال١٣٩٩ مبلغ ١۵۰۰۰۰۰ ریال به شماره کارت انجمن ۶٢١٩٨۶٧۰۰۰۰۰۵٢۴۵ واریز و فیش آنرا به شماره واتس اپ ۰٩٣٣٨۶٩٣۰٩٢ ارسال نمایید

    
       

       
    

  اعضای محترم انجمن رادیولوژی فک و صورت ایران همانطور که مستحضر هستید قرار بود انتخابات هیئت مدیره انجمن در اسفندماه ٩٨ به صورت الکترونیک برگزار گردد لکن به دلیل نرسیدن پاسخ سازمان امور مالیاتی و ثبت شرکتها برای تغییر اساسنامه جهت انتخابات الکترونیک و همه گیری کووید ١٩ امکان برگزاری فراهم نشد. لذا مراتب به اطلاع کمیسیون انجمن های وزارت بهداشت رسانده شد و مهلت قانونی انتخابات تا شهریورماه ٩٩ تمدید گردید. لذا در کمیته انتخابات مورخ ٩٩.۰۵.۰۴ مقرر گردید تاریخ برگزاری انتخابات به ٩٩.۰۶.٢٧ موکول گردد. با توجه به تاریخ جدید اگر همچنان همکاران دیگری داوطلب عضویت در هیئت مدیره یا به عنوان بازرس هستند می توانند تا مهلت اعلام شده در کانال انجمن اقدام به ثبت نام و ارسال مدارک نمایند.

  دکتر حوریه باشی زاده
  رئیس کمیته انتخابات ١٣٩٩ انجمن رادیولوژی فک و صورت ایران

    
       


   

  آگهی دعوت مجمع عمومی عادی (نوبت اول) مؤسسه‌ انجمن علمی رادیولوژی دهان فک و صورت ايران

  بدین وسیله از کلیه‌ی اعضای پیوسته‌ی انجمن علمی رادیولوژی دهان فک و صورت ایران برای حضور در مجمع عمومی عادی (نوبت اول) که در روز پنج شنبه مورخ 1399/06/27از ساعت پانزده دقیقه بامداد تا 23:45 به صورت الکترونیک به آدرس iman.behdasht.gov.ir تشکیل می‌شود دعوت بعمل می آید.

  دستور جلسه: 

  انتخابات هیأت مدیره و بازرس انجمن به صورت الکترونیک در سامانه‌ کمیسیون انجمن‌های علمی گروه پزشکی به آدرس http://iman.behdasht.gov.ir

  هیأت مدیره‌ی انجمن علمی رادیولوژی دهان فک و صورت ایران

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  آگهی دعوت مجمع عمومی عادی (نوبت اول)

  موسسه انجمن علمی رادیولوژی دهان فک و صورت ایران با شماره ثبت26627

  بدینوسیله از کلیه اعضای پیوسته انجمن علمی رادیولوژی دهان فک و صورت ایران  برای حضور در مجمع عمومی عادی نوبت اول انجمن  که در روز پنج شنبه  مورخ 1398/11/24 از ساعت 17 تا ساعت 18 و در محل هتل المپیک تشکیل می گردد دعوت بعمل می آید.

  دستور جلسه:

  • استماع گزارش عملکرد هیات مدیره
  • گزارش بیلان مالی
  • گزارش بازرس و تصویب ترازنامه مالی
  • تصمیم گیری در مورد فروش ملک
  • سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی باشد.

  هیات مدیره انجمن علمی رادیولوژی دهان فک و صورت ایران

   

   


   

  فراخوان ثبت نام کاندیداهای هیأت مدیره و بازرس انجمن علمی رادیولوژی دهان فک و صورت ایران

  از اعضای پیوسته انجمن رادیولوژی دهان فک و صورت ایران که متقاضی کاندیداتوری هیأت مدیره و یا بازرس انجمن می باشند دعوت بعمل می آید تا مدارک و اطلاعات لازم (رزومه، برنامه پیشنهادی، تصویر کارت ملی، صفحه اول شناسنامه، آخرین مدرک تحصیلی و یک قطعه عکس جدید) را حداکثر تا تاریخ 26 دی ماه 98 از طریق پست الکترونیک دبیرخانه انجمن این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند.

  کمیته انتخابات انجمن علمی رادیولوژی دهان فک و صورت ایران

  جهت دریافت فایل ها  کلیک کنید

  عضویت درانجمن

  دریافت فرم عضویت انجمن متخصصین رادیولوژی دهان فک و صورت ایران 

  لطفاً پس از تکمیل ، فرم را به آدرس iaomfr@gmail.com ارسال فرمایید.

  آدرس انجمن

  آدرس دبیر خانه انجمن: گیشا (کوی نصر) پیروزی غربی پلاک 83 طبقه همکف کد پستی 14477 انجمن رادیولوژی دهان ، فک و صورت ایران

   تلفکس: 88247869

  ایمیل:  iaomfr@gmail.com

  Untitled 1

  انجمن علمی رادیولوژی دهان ،فک و صورت ایران © 1399 | کلیه حقوق محفوظ است